| | |                        | | |
rivals
   
Slezská hokejová liga
pondělí
12
PROSINEC

xx:xx
HC Horní Suchá HC Horní Suchá
HC Warriors Třinec HC Warriors Třinec
Zimní stadion Karviná
sobota
17
PROSINEC

xx:xx
Silesians Havířov Silesians Havířov
HC Horní Suchá HC Horní Suchá
Zimní stadion Karviná
Hokejová FUN liga Orlová
neděle
11
PROSINEC

21:45
HC Horní Suchá HC Horní Suchá
HC Legio Ostrava HC Legio Ostrava
Zimní stadion Orlová
čtvrtek
22
PROSINEC

21:45
Dream Team Dream Team
HC Horní Suchá HC Horní Suchá
Zimní stadion Orlová

V základní části se týmy spolu utkají jednokólově.
Po konci základní části bude následovat nadstavbová část, ve které se podělí tabulka na dvě skupiny:
- prvních 6 týmů (TOP)
- posledních 5 týmů (DOWN)
V obou skupinách se týmy spolu utkají jednokólově (započitávají se body ze základní časti).
- TOP_6 určí pořadí týmů pro čtvrtfinále playoff
- DOWN_5 určí poslední dva postupující týmy do čtvrtfinále playoff
- pro poslední 3 týmy DOWN_5 sezóna po nadstavbové části skonči

Tabulka po základní části

Poz.   Název klubu Z V-VN-PN-P GV GO   B DOMACÍ HOSTÉ GV/GO TM
1. unikod HC Lavina Těrlicko 10 9-1-1-2 46 36    24 6-0-0-0 3-1-1-2 10 48
2. unikod Dynamo Havířov 10 7-1-1-4 38 25    20 4-1-0-2 3-0-1-2 13 58
3. unikod VHK Rytíři Nýdek 10 7-1-1-4 57 31    19 6-1-1-0 1-0-0-4 26 62
4. unikod HC Albrechtice Aliens 10 6-2-0-5 43 33    19 4-1-0-2 2-1-0-3 10 92
5. unikod HC Nebory 10 5-1-1-6 46 33    17 3-0-0-2 2-1-1-4 13 56
6. unikod HC Eagles Třinec 10 6-3-0-4 40 44    16 2-2-0-3 4-1-0-1 -4 44
7. unikod HC Warriors Třinec 10 5-0-1-6 42 50    15 1-0-0-4 4-0-1-2 -8 72
8. unikod HC Horní Suchá 10 5-1-1-5 48 53    13 2-1-1-3 3-0-0-2 -5 54
9. unikod Silesians Havířov 10 3-1-0-8 32 40    9 2-1-0-5 1-0-0-3 -8 78
10. unikod HC Javorový 10 3-0-6-4 25 41    8 1-0-2-2 2-0-4-2 -16 38
11. unikod HC Kozubová 10 2-1-0-10 35 66    5 0-1-0-4 2-0-0-6 -31 46


Tabulka nadstavbové části TOP

Poz.   Název klubu Z V-VN-PN-P GV GO   B DOMACÍ HOSTÉ GV/GO TM
1. unikod HC Lavina Těrlicko 13 9-1-1-2 62 47    30 6-0-0-0 3-1-1-2 15 80
2. unikod VHK Rytíři Nýdek 13 7-1-1-4 67 39    24 6-1-1-0 1-0-0-4 28 82
3. unikod Dynamo Havířov 13 7-1-1-4 46 37    24 4-1-0-2 3-0-1-2 9 74
4. unikod HC Eagles Třinec 13 6-3-0-4 56 54    24 2-2-0-3 4-1-0-1 2 62
5. unikod HC Albrechtice Aliens 13 6-2-0-5 59 46    22 4-1-0-2 2-1-0-3 13 102
6. unikod HC Nebory 13 5-1-1-6 49 48    18 3-0-0-2 2-1-1-4 1 56


Tabulka nadstavbové části DOWN

Poz.   Název klubu Z V-VN-PN-P GV GO   B DOMACÍ HOSTÉ GV/GO TM
7. unikod HC Horní Suchá 12 5-1-1-5 56 59    18 2-1-1-3 3-0-0-2 -3 68
8. unikod HC Warriors Třinec 12 5-0-1-6 48 58    16 1-0-0-4 4-0-1-2 -10 74
9. unikod HC Javorový 13 3-0-6-4 45 51    15 1-0-2-2 2-0-4-2 -6 50
10. unikod Silesians Havířov 12 3-1-0-8 38 51    11 2-1-0-5 1-0-0-3 -13 80
11. unikod HC Kozubová 13 2-1-0-10 48 84    8 0-1-0-4 2-0-0-6 -36 60
© 2017 Charlie Birch | Veškerý materiál je ve vlastnictví HC Horní Suchá