| | |                          | | |
rivals
HC Horní Suchá
datum : 12.03.2020 - 17:00:00 | napsal : SHL | kategorie : SHL

Slezská hokejová liga předčasně končí sezonu !!!

SHL Playoff 2019/2020, ve kterém se v sobotu odehrály zápasy prvního kola finále konferencí, zůstane bohužel nedohráno. Další kola vyřazovacích bojů se kvůli nařízení Vlády České Republiky ruší.

Původní záměr o odkladu soutěže do 31. března dnes po jednání vlády ztratil smysl. Vláda vyhlásila nouzový stav, který bude platit měsíc. Vedení Českého svazu ledního hokeje na základě toho ukončilo TELH a tím pádem se uzavírají zimní stadiony v Karviné a Třinci. Sezónu bychom aktuálně i po skončení stavu nouze neměli kde odehrát. Proto bylo rozhodnuto o ukončení letošní sezony SHL 2019/2020.

???? Mistrem SHL 2019/2020 nebude žádný tým! ????

Zůstanou pouze dva vítězové konferencí základní části a to Dynamo Havířov a VHK Rytíři Nýdek.

Stejně tak jsme po dohodě s BAHL přesunuli benefiční utkání Hokejem pro dobrou věc z 18.4.2020 předběžně na srpen 2020. O přesném termínu Vás budeme informovat.

Chtěli bychom poděkovat panu Šalounovi ze Zimního stadionu v Karviné a panu Adamčíkovi z Werk Areny v Třinci za to, že nám umožnili odehrát soutěžní zápasy SHL na stadionech v Karviné a Třinci a za vstřícné jednání během celé sezony. Dále chceme poděkovat všem zaměstnancům těchto stadionů, rozhodčím, klukům na časomíře za chod a organizaci ligy, taky všem hráčům a úžasným fanouškům za celou letošní sezónu.

Myslíme si, že letošní ročník byl povedený i přes to, že na konci chyběla ta pomyslná třešnička v podobě Finálového dne.

???????? Děkujeme a těšíme se na příští ročník! ????????

Slezská hokejová liga z.s.