| | |                      | | |

Zimní stadion Orlová
datum : 2020/06/01 - 21:30 | napsal : M. Chlup | kategorie : HCHS

Globus Cup 2020

Zdravíme všechny naše fanoušky. Je nám ctí, že Vás můžeme pozvat na letošní VI. ročník turnaje v minikopané Globus Cup 2020, kterého se náš amatérský hokejový tým bude taky účastnit. Turnaj pořádá Hypermarket Globus Česko a hokejový klub AZ Heimstaden Havířov.

Akce začíná v 9:00 v areálu MFK Havířov (u Hotelu Impulz v Prostřední Suché). Těšit se můžete nejen na fotbalové zápasy, ale i občerstvení, zábavu pro děti a autogramiádu hráčů havířovského A-týmu včetně jejich nových posil. Chybět nebudou ani další známá hokejová jména z prostředí ELH, KHL, ale i dvou týmů SHL - Slezská hokejová liga a to HC Horní Suchá a HC Dynamo Havířov.

Náš tým byl rozlosován do Skupiny B, ve které se utkáme s týmem HC Orlová (09:30); Česká Dubai (10:00) a Euroline Team (11:30). V komentářích budou uvedeny jednotlivé skupiny.

Přijďte si užít pohodovou sobotu i s dětmi. Rádi Vás uvidíme ;)