datum : 2022/03/08 - 21:10 | napsal : M.Chlup | kategorie : HCHS
1. zápas semifinále playoff HFLO: HC Horní Suchá vs Andílci

V neděli večer jsme odehráli první zápas semifinále playoff Hobby FUN ligy Orlová. Stejně jako v posledním zápase základní části nám soupeřem byl tým ANDÍLCI, se kterým jsme vyhráli 6:3

Tradičně jsme odehráli zápas na tři útočné lajny a dvě obranné. V bráně opět zářil Rado Střižík.

Do zápasu jsme vstoupili lépe a podařilo se nám jako prvním skórovat. Andílci ale po dvou povedených akcích skóre otočili. Na konci první třetiny svítilo skóre na tabuli 2:3. O přestávce jsme museli změnit taktiku hry. To nám přineslo očekávaný výsledek a během 3 minut se nám povedlo otočit skóre na 4:3. Byli jsme více na puku, napadali soupeře a dařilo se nám trestat chyby soupeře. Po druhé třetině bylo skóre 7:3. Ve třetí třetině Andílci chtěli snížit ztrátu, ale nakonec oba týmy si rozdělili po jednom gólu a díky tomu bylo finální skóre prvního zápasu semifinále playoff 8:4.

Ve středu 9.3. od 20:15 na zimním stadionu v Orlové odehrajeme druhý zápas, ve kterém budeme bojovat o postup do Finále playoff HFLO.

Góly a asistence HCHS: Sztuchlík, Nekoranec (Macko), Macko (Cechel), Slováček (Gorgol), Macko, Koupil (Böhm), Gorgol (Sztuchlík), Haluška (Kožušník)