| | |                        | | |

Zimní stadion Orlová
datum : 2022/02/13 - 22:35 | napsal : P. Macko | kategorie : HCHS

3. kolo HFLO: HC Horní Suchá vs Andílci

Sobotní ráno se neslo v duchu posledního zápasu základní části Orlovské FUN amatérské ligy. Jednalo se o přesunutý zápas s týmem ANDÍLCI.

Ráno si člověk přivstal, dal si kávu a vyrazil na zápas, který měl naplánovaný začátek na 9:30. Ještě před utkáním jsme se mohli něco přiučit, jelikož trénink měla orlovská přípravka. V šatně vládla fajn atmosféra, a tak se mohlo pomalu nastoupit do utkání. Na led jsme vstoupili v bílých dresech a se 13 bojovníky.

Hráli jsme klasicky na tři útočné lajny a dvě obranné. V zadu nás kryla naše stálice Rado Střižík.

V první třetině jsme ukázali zápasovou zkušenost, kdy se nám podařilo vstřelit 3 góly, a tak po první třetině svítilo na tabuli skóre 3:0. Jak je našim zvykem, druhou třetinu jsme polevili a soupeř našeho zaváhání využil a zkorigoval stav na 4:3. O přestávce jsme se pořádně nadechli, namotivovali a do třetí třetiny jsme vletěli s aktivnějším přístupem. Díky tomu bylo finální skóre 6:3.

Góly a asistence HCHS: Kubica Mi. (Slováček), Sztuchlík (Kubica Mi.), Kubica L. (Kubica Mi.), Kubica Mi. (Kubica L.), Koupil (Glatz), Macko (Kubica L.)

HCHS - AND