datum : 2023/10/06 - 21:38 | napsal : M.Chlup | kategorie : HCHS
HFLO: HC Draci vs HC Horní Suchá

Včera jsme odehráli třetí kolo HFLO. Čekal nás nováček ligy HC Draci, který ale minulé sezóny válel v bohumínské BAHL. Jelikož v předchozím zápase Draci prohráli s Legiem 2:1 po SN, očekávali jsme velmi těžký zápas, do kterého jsme šli se zdravým respektem. V první a druhé třetině se nám podařilo vždy střelit po jedné brance a odrážet soupeřovy šance. Ve třetí třetině se Drakům podařilo poprvé překonat výborně chytajícího Michala Klačka. Na tento gól ale v podstatě ihned odpověděl dělovkou od modré Renek Cechel a navýšil na 3:1. Následně jsme soupeři zbytečným faulem darovali přesilovou hru, kterou Draci využili a snížili na 3:2. Do konce třetí třetiny se už skóre neměnilo a tak si připisujeme velmi cenné 3b do tabulky.

HC Draci : HC Horní Suchá 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky: Macko (Kamýček), Stachowicz (Cechel), Cechel